Hedef IELTS

Hedef IELTS, IELTS sınavına hazırlanan öğrenciler için kapsamlı video eğitimler, interaktif alıştırmalar, deneme sınavları ve rehberlik sunan yenilikçi bir eğitim platformudur.

Hedef IELTS platformuna hoş geldiniz. Hedef IELTS, Türkiyede IELTS sınavına hazırlık için yenilikçi ve etkili kaynaklar geliştirme sloganıyla yola çıktı. IELTS Reading, IELTS Listening, IELTS Writing ve IELTS Speaking bölümlerinin herbiriyle ilgili kaynaklar, denemeler ve tavsiyeler Hedef IELTS sitesinde yer alacak.

Dahası bizim sınava dair gözlemlerimiz, tecrübelerimiz ve öğrenci mülakatlarımızda Hedef IELTS sitesi üzerinden size ulaşacak.

Hedef IELTS YouTube kanalı

Hedef IELTS sitesinin içeriği güncellenirken Hedef IELTS YouTube kanalı da IELTS öğrencileri için güncelleniyor. IELTS sınavına yönelik ders ve tavsiyeler için Hedef IELTS kanalını inceleyin ve abone olun.

Ezber bozmak için hazırlanıyoruz.

Hedef IELTS, tek bir sınavla tüm İngilizce dertlerinizi çözecek. İngilizce pişmanlığınız değil umudunuz olsun diye buradayız.

Size de haber verelim mi?

Hedef IELTS yayına girdiğinde sizi de bilgilendirmemizi isterseniz aşağıdaki formu doldurarak e-posta bültenine üye olun, açılış öncesi özel fırsat ve kaynakları kaçırmayın.

Hedef IELTS

Hedef IELTS e-posta bültenine ücretsiz üye olun IELTS için hazırladığımız en son ders ve kaynaklardan ilk siz haberdar olun.

Hedef IELTS Akademi

Hedef IELTS Akademi, IELTS sınavına hazırlanan adaylar için deneme sınavları, video konu anlatımları, video soru çözümleri, örnekler ve tavsiyeler sunan kapsamlı bir eğitim paketidir.

Hedef IELTS Akademinin amacı IELTS sınavına hazırlanan öğrencileri ihtiyaç duydukları her şeye tek bir çatı altından ulaşabilecekleri Türkiyenin en kapsamlı ve etkili IELTS hazırlık sistemini sunmaktır.

Hedef IELTS Akademi şu an geliştirme aşamasında. Sistem aktif olup kayıt seçenekleri açıldığında haberdar olmak için Hedef IELTS sitesini takip edin.