Essay Kontrol

Essay Kontrol hizmeti ile TOEFL, IELTS, Proficiency writing sınavlarına hazırlanın ya da iş İngilizcesi yazışmalarınızı geliştirin.

Neden Essay Kontrol

  • Essay Kontrol hizmeti ile gerçek sınava girmeden önce yanlışlarınızı görüp bunları nasıl düzelteceğinizi öğrenirsiniz.
  • Essay Kontrol hizmeti ile seviyenizi ve puanınızı gerçek sınav öncesi görüp hazırlığınızı ona göre yapabilirsiniz.
  • Writing becerinizi geliştirip sınavlarda daha yüksek puan almanın en etkili yollarından birisi geribildirim almak.

Essay Kontrol Süreci Nasıl İşliyor?

  • İhtiyacınıza uygun essay kontrol paketini alın
  • Yazınızı Word dosyası ya da e-posta metni olarak aşağıdaki adrese gönderin
  • Yazınızı 3 iş günü içerisinde kelime, gramer, anlatım bakımından değerlendirip, puanlandırıp detaylı geribildirim raporunuzu size iletelim.

Öğrenci Yorumları & Referanslar

Essay Kontrol hizmeti bugüne kadar Türkiyenin önde gelen üniversiteleri ve şirketlerinden öğrencilere writing becerilerini geliştirmede rehberlik etti.

Merhaba, ben İdil. IELTS sınavına hazırlandığım dönem essay yazmak ile ilgili hiçbir bilgim yoktu. Tesadüfen Hüseyin Demirtaş’ı buldum ve Essay Rehberini sipariş ettim. Hem kitaptan çalışarak hem essay kontrole yolladığım ve aldığım geribildirimler sayesinde Writing puanım kısa sürede 9 üzerinden 6, genel ortalamam 6.5 geldi ve bugün başvurduğum üniversiteye kabul edildiğim haberini aldım. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Hüseyin Demirtaş ve essay kontrol ekibi olmasaydı kısa sürede essay yazmayı bu kadar geliştiremezdim.

Geri bildiriminiz için teşekkür ederim. İlk metnim için ayrıca minnettar olduğumu belirtmek isterim. Sayenizde o dersimi verdim. Mezun olma yolunda ilerliyorum. Fakat sınavlarda tam olarak hatalarımı nerelerde yaptığımı bilemediğim için pürüzlerle karşılaşıyordum sayenizde aydınlanıyorum , teşekkürler. — Safiye

Çoook teşekkür ederim bu kadar hızlı bir şekilde kontrol ettiğiniz için. Ne kadar çok türkçe düşünmüşüm şimdi görünce onu anladım. Daha çok okumam ve maruz kalmam lazım. Neyse.. Yanlışlarımı gördüm, çıkarımlarımı yaptım. Bu çok iyi oldu. Çok teşekkür ederim tekrardan. Ellerinize sağlık. — Sedacan

Essay kontrolü writing için en önemli sey. Hataları görüp doğrusunu ögrenmeden ilerlemek çok zor. Hocalar gayet dikkatli bir şekilde kontrol ediyor ve genel yorumlarda bulunuyor hazırlık hocalarımızın feedbackleri gibi. Teşekkür ediyorum güzel çalışmalarınız ve yardımlarınız için.

Essay kontrolünü değerlendirmek gerekirse bana göre faydalı bir çalışma. Essay kontrolünün artıları hızlı dönüş yapmaları, hocaların dönem içinde verdiği feedback’e göre daha detaylı daha eğitici bir feedback sunmalari idi bence. Tabii benim için en önemli faydası dersler bittikten sonra kalan 10 günlük sürede essay yazıp kontrol ettirebilmem oldu. Sonuçta, genel olarak Essay Kontrol oldukça faydalı. Kullanmayi düşünenlere tavsiye ederim. Teşekkürler.”

Essay Kontrol Paketleri

[rpt name=”essay-kontrol-paketleri”]

 

Sık Sorulan Sorular?

Yazımı ne zaman gönderebilirim? 

Essay kontrol paketi aldıktan sonra yazınızı istediğiniz zaman gönderebilirsiniz.

Yazımın kontrol edilmesi ne kadar sürer?

Essay kontrol süreçlerini 3 iş günü içerisinde tamamlıyoruz. Dönemsel yoğunluğa göre en erken 1 gün en geç de 3 gün içerisinde değerlendirme raporunuzu size iletiyoruz.

Kelime sınırı ne?

Essay kontrol paketlerinde 1 essay en fazla 350 kelime olarak kabul edilir. Genel olarak IELTS, TOEFL, Proficiency gibi sınavlarda 300 kelime civarı yazılar istenir.

Sorular?

Sorularınız ya da merak ettiğiniz detaylar varsa İletişim sayfası üzerinden bize yazabilirsiniz.